Hakkımızda

 

Ünvanı : Çukurova Kitap Kırtasiye  Oyuncak Hobi

Tescilli Marka : Çukurova Kitap Kırtasiye

 

                Şirketimiz,  1983 Yılının bahar ayında, öğretmen kökenli geçmişiyle şirketimize ışık tutan Mehmet Ateş ( 1948 ) tarafından kurulmuş olup, Özgür Ateş ve Ogün Ateş’in koordinatörlüklerinde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Ticari prensip olarak doğruluğu ve dürüstlüğü ilke edinmiş Çukurova’nın şu an 3 Şube, 1 İnternet Şubesi, 1 Depo olarak toplamda 2.500 Mt2’ye yayılan 22 kişilik Çukurova Ailesiyle kaliteli ve insan kazanımı ilkesi üzerine hizmet vermektedir.

                80’li yıllarda Adana’da İstiklal Mahallesinde 3 mt2’lik bir alanda hizmete başlayan Çukurova, 90’lı yıllarda Polis okulu kavşağı şubesi ile faaliyetlerine devam etmekle yetinmeyip Kenan Evren Bulvarı Şubesini de faaliyete almıştır.  2010’lu yıllarda Turgut Özal ve Güzelyalı şubeleriyle hizmetlerinde sınır tanımayan Çukurova, 2019  yıllında teknoloji ve yazılıma yatırım yapmış, Çukurova Ar-Ge ekibinin projeleri ve dokunuşları ile yüzbinlerce ürününü tüm Türkiye’ye hizmete sunmuştur. İnternet müşterilerinden gelen siparişleri daha kaliteli ve hızlı sonuca erdirebilmek için 2020 yılında 700 mt2’lik bir alanı yalnızca internet satışlarına ayıran Çukurova, Türkiye markası olmak ve yurtdışı pazarına ürün ihraç etmek amacıyla çalışmalar yürütmektedir.

                Adana eşrafınca bilinen Çukurova, bölgesel olarak bir çok özel okulun taleplerini yerine getirmiş/ getirmeye devam etmektedir. Hedefi, Türkiye genelinde tanınmış bir marka olmak olan Çukurova, bu yoldaki en büyük destekçileri olan misafirlerini ve haklarını, müşteri memnuniyeti hizmet politikasındaki net çizgileriyle korumaktadır.

                Sizlerle Daha ileriye..

 

      Saygı ve hürmet ile.

Çukurova Kitap Kırtasiye Ekibi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapat